Zagrożenia w cyberprzestrzeni

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2017/2018

W dniu 20 listopada 2017 roku, panie - pedagog i psycholog naszej placówki zorganizowały spotkanie dla uczniów klas 5-7 z Panem Mariuszem Rumiejowskim, policjantem z wydziału do spraw nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Kole. Zajęcia miały charakter profilaktyczny i dotyczyły zagrożeń w cyberprzestrzeni, Karty Praw Człowieka oraz odpowiedzialności karnej nieletnich. Uczniowie obejrzeli również krótki  film o łamaniu praw człowieka na świecie i jego skutkach. Na koniec spotkania Panu Mariuszowi wręczono specjalne podziękowania za długoletnią współpracę ze szkołą i prowadzone działania prewencyjne dla uczniów.
                                                                                                                      (artykuł: Halina Musiałek)