"DOBRO PROCENTUJE"

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2013/2014

Opiekunowie SKO, poza podstawową działalnością polegającą na propagowaniu idei oszczędzania wśród uczniów, nawiązali współpracę z Fundacją PKO BP, która kierując się mottem: „DOBRO PROCENTUJE” podejmuje działania na rzecz dobra publicznego w zakresie: oświaty, wychowania, pomocy społecznej, ochrony i promocji zdrowia, kultury i sztuki, ochrony środowiska, a w tym działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych oraz promowania celów społecznych w środowisku bankowym i organizacji wolontariatu.

W ramach wyżej wymienionych przedsięwzięć nasza placówka otrzymała pomoc rzeczową w postaci 10 zestawów komputerowych, które usprawnią i poprawią efektywność kształcenia poprzez dostosowanie zaplecza technicznego do nowo obowiązujących przepisów, w myśl przyjętej zasady "jeden uczeń - jeden komputer".

Nie mniej istotnym faktem jest pomoc ze strony p.Grzegorza Fiałkowskiego, przewodniczącego Rady Rodziców, który zaoferował przewiezienie komputerów z Warszawy do Koło (do naszej placówki) własnym środkiem transportu. Za życzliwość i uczynność serdecznie dziękujemy.

Następnym etapem jest przygotowanie w salach informatycznych kolejnych, nowych stanowisk edukacyjnych z wykorzystaniem otrzymanego sprzętu.

...ale tę sprawę oddajemy już w ręce nauczycieli informatyki:

p.Jarosławowi Kaźmierczakowi i p.Markowi Cytrowskiemu.