"Z kolędą na ustach"

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2013/2014

Korzystając z zaproszenia ks. proboszcza Janusza Ogrodowczyka nasi milusińscy z klas I i II dali ostatni - trzeci występ zamykający radosny okres bożonarodzeniowy (pierwszy w MDK Koło, drugi w naszej placówce). Przedstawienia jasełkowe, bo o nich mowa, miały miejsce w kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej, w dniu 19 stycznia 2014r. Licznie zgromadzona publiczność – parafianie i przybyli goście - bardzo ciepło przyjęli naszych młodych artystów. Znów wróciła świąteczna atmosfera, która sprawiła, że mogliśmy choć na chwilę zapomnieć o problemach codziennego życia. Na twarzach zagościło wzruszenie i radość ze wspólnego kolędowania.

Nagrodzeni pięknymi podziękowaniami ks. Proboszcza oraz gromkimi brawami widzów poczuliśmy się bardzo usatysfakcjonowani i jeszcze mocniej zmotywowani do dalszych działań!