Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna” - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”

"Ze sztuką na ty"

Przed świętami uczniowie naszej szkoły przygotowali prace na konkurs plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna” zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Kole.

Konkurs był skierowany do środowiskowych domów samopomocy, warsztatów terapii zajęciowej, ośrodków szkolno-wychowawczych i szkół z klasami integracyjnymi, a miał na celu upowszechnianie tradycji wielkanocnych, rozbudzanie wrażliwości twórczej i wszelako rozumianą integrację.

Każdy uczestnik konkursu miał za zadanie wykonać dowolną ozdobę wielkanocną. Uczniowie naszej szkoły mieli wiele interesujących pomysłów, powstało mnóstwo pięknych dekoracji.

Jury wyróżniło ozdoby AGATY WAWRZYNIAK z kl. 4a i JUSTYNY KRÓLIK z kl. 5a, a wyróżnienie specjalne otrzymała ANNA PRZYBYSZ z kl. 2b. Nagrody rzeczowe wręczono w dniu 4 kwietnia 2017 r. w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy w Kole.

Prace dzieci, które nie zostały nagrodzone w okresie przedświątecznym ozdobiły szkolny korytarz.

Opiekunowie: Edyta Zabłocka, Renata Wabnic-Osowska