Powiatowe Zawody Drużynowych Biegów Przełajowych - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Powiatowe Zawody Drużynowych Biegów Przełajowych

Wydarzenia sportowe

W dniu 25 marca 2024 roku odbyły się Powiatowe Zawody Drużynowych Biegów Przełajowych.

W kategorii 2013 i młodsze dziewczęta, nasza szkoła zajęła III miejsce w składzie: Kaczor Magdalena, Karalus Aleksandra, Kotkowska Gabriela, Lasota Olga, Piskorska Pola, Ryll Alina i Woźniak Lena.

W kategorii 2013 i młodsi chłopcy - miejsce I w składzie: Budny Wojciech; Grzelak Marcel; Karwala Jakub; Kubik Wojciech; Kujawa Adam; Wielogórka Gracjan. Ponadto Marcel Grzelak indywidualnie zakończył bieg na miejscu I.

W kategorii 2011/12 dziewczęta - miejsce VI w składzie: Grabowska Alicja; Kędzierska Maja; Nowak Emilia; Piskorka Gabriela; Przybył Aleksandra; Śliwka Katarzyna.

W kategorii 2011/12 chłopcy - miejsce V w składzie: Kawka Szymon, Szcześniak Leon, Szumny Filip, Szwast Marcin, Wałowski Nicolas.

W kategorii 2009/10 dziewczęta - miejsce III w składzie: Budzińska Alicja; Gajda Gabriela; Janiak Oliwia; Szafrańska Natalia; Wnuk Nadia.

W kategorii 2009/10 chłopcy - miejsce II w składzie: Kokociński Adam Olkowicz Kacper, Szymkowski Stanisław, Szypulski Bartłomiej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy,
a zwycięzcom życzymy udanych startów na szczeblu rejonowym.

(Zespół nauczycieli wychowania fizycznego SP3 Koło)