Po raz kolejny Blog SKO „Trójki” blogiem miesiąca - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Po raz kolejny Blog SKO „Trójki” blogiem miesiąca

SKO w naszej "Trójce"

Znani są już pierwsi w tym roku kalendarzowym laureaci konkursu „SKO Blog Miesiąca”. Wśród nagrodzonych jest nasza placówka - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole. Za to zwycięstwo od Szkolnych Blogów otrzymamy komputer przenośny. To już drugi wygrany w ten sposób laptop.

Przypominamy, że konkurs ten trwa od 1 września 2015r. do 30 czerwca 2016r. i prowadzony jest w 10 kolejnych, niezależnych od siebie etapach (co miesiąc przyznawane są zwycięskie miejsca i nagrody). Laureatów „SKO Blog Miesiąca” wyłania Komisja Konkursowa oceniając blogi szkół za oryginalność i różnorodność działań na rzecz edukacji finansowej - popularyzacji idei oszczędzania i przedsiębiorczości.

Opiekunowie SKO w „Trójce”:
Pani Grażyna Trocińska i Pani Magdalena Zapędowska-Śpiewak