Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej

Wydarzenia sportowe

29.01.2024 roku w ramach Igrzysk Dzieci odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej w hali sportowej w Grzegorzewie. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców uplasowaliśmy się na drugiej pozycji.

Naszą szkołę reprezentowali:

- drużyna dziewcząt: Śmigielska Maja 5a; Grabowska Alicja 5b, Kosenda Julia 5b Potasińska Iga 5b, Przybył Aleksandra 5b, Szurgot Marcelina 5b, Śliwka Katarzyna 5b, Śliwka Magdalena 5b, Kędzierska Maja 6a, Piskorska Gabriela 6a, Buniak Alina 6c, Janiak Oliwia 6c, Pokrzywa Nikola 6c.

- drużyna chłopców: Karwala Jakub 4b, Kubik Wojciech 4b, Szwast Marcin 5a, Książek Marcel 5b, Maruszewski Antoni 5b, Wałowski Nicolas 5d, Kawka Szymon 6a, Szumny Filip 6a, Wabnic Ignacy 6b, Buniak Kostiantyn 6c, Filipiak Aleksander 6c, Sobczyk Antoni 6c.

Serdeczne podziękowania za zaangażowanie w grę fair play oraz godne reprezentowanie szkoły podczas zawodów.

(Sebastian Kalinowski i Łukasz Kujawa)