Uczniowie z SP3 w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Uczniowie z SP3 w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Wiadomości

20.09.2023 roku na stadionie miejskim w Kole odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe.

W kategorii dziewcząt, klasy 4-6 SP3 reprezentowały: Katarzyna Śliwka, Julia Kosenda, Maja Kędzierska, Maria Sutor, Oliwia Janiak, Sonia Flasińska zajmując miejsce III.

Chłopcy z klas 4-6 w składzie: Oliwier Wałowski, Leon Szcześniak, Szymon Kawka, Olek Dębiński, Kacper Ziętek, Filip Szumny uplasowali się na miejscu IV.

W kategorii dziewcząt klas 7-8, w składzie: Wiktoria Lasota, Nadia Wnuk, Gabriela Piskorska, Alicja Grabowska, Julia Kujawa, Gabriela Gajda zajęliśmy II miejsce.

Natomiast chłopcy klasy
7-8 wywalczyli miejsce I i awans do finału wojewódzkiego a szkołę reprezentowali: Bartłomiej Szypulski, Oktawian Nitecki, Kacper Olkowicz, Adam Kokociński, Maciej Leźnicki, Stanisław Szymkowski.

Podczas zawodów miał miejsce nieprzyjemny incydent, kontuzji (złamania ręki) doznał Bartłomiej Szypulski, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

(Sebastian Kalinowski)