Ciąg dalszy zabawy edukacyjnej HASLO MIESIĄCA - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Ciąg dalszy zabawy edukacyjnej HASLO MIESIĄCA

Biblioteka szkolna

Nadal bawimy się w poszukiwanie informacji. Każdego miesiąca chętni uczniowie wyjaśniają znaczenie hasła, które zapisują na podpisanej kartce. Rozwiązania wrzucamy do pudełka w bibliotece szkolnej. Spośród wszystkich poprawnych wyjaśnień zostanie wylosowana jedna nagroda niespodzianka.

W listopadzie nagrodę otrzymała katarzyna lasota z kl. 3c.

Zabawa w poszukiwanie wyjaśnienia do hasła ma na celu naukę korzystania z encyklopedii, słowników, leksykonów, poradników i atlasów.

Hasło miesiąca grudnia to: jasełka.
Zapraszamy do zabawy!

Organizatorzy: