„Stop przemocy w rodzinie i szkole” - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

„Stop przemocy w rodzinie i szkole”

"Ze sztuką na ty"

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym pt. „Stop przemocy w rodzinie i szkole” zorganizowanym przez Zespół Interdyscyplinarny przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kole. Celem konkursu była profilaktyka przemocy oraz ukazywanie i promowanie pozytywnych relacji rodzinnych oraz relacji rówieśniczych w szkole, jako przykładu i wzoru godnego naśladowania. Jednym z wychowawczych zadań rodziców jest dbanie o to, aby od najmłodszych lat rodzina żyła ze sobą w zgodzie oraz wzajemnym szacunku, a także wspierała się i współpracowała. Zasady te obowiązują również na gruncie szkoły, która powinna dbać o pozytywne relacje. Dzieci miały za zadanie wykonać pracę plastyczną na w/w temat w dowolnej technice na formacie A4.

Zdobyliśmy następujące nagrody:

I miejsce    MARTYNA ZIELIŃSKA z kl. Va,
JULIAN SZYMCZAK z kl. VIa,
              III miejsce  MARTYNA SOCHACKA z kl. V
b.

Wyróżnienia otrzymały:

AGATA  KAŹMIERCZAK z kl. Vb,

JOANNA  BUDYNEK z kl. Vb,
                               ALEKSANDRA  KACPRZAK z kl. V
b.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 27.03.2014r.
w sali konferencyjnej Ratusza Miejskiego w Kole.

Opiekunowie:

Edyta Fabisiak