Żegnaj szkoło - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Żegnaj szkoło

Wiadomości

Tradycją szkolną jest wychowywanie i wypuszczanie w świat absolwentów, którzy gotowi są do rozpoczęcia nowej przygody edukacyjnej. W tym roku szkolnym żegnamy klasy, które swoim zaangażowaniem i sukcesami na zawsze zapisali się na kartach historii naszej placówki. Uczniowie wraz z dyrekcją szkoły, gronem pedagogicznym oraz rodzicami spotkali się po raz ostatni, by wspólnie utrwalić moment pożegnania.

Podczas akademii przygotowanej przez uczniów padły słowa wdzięczności dla wszystkich pracowników pedagogicznych. Wielu uczniów zostało nagrodzonych za wysokie wyniki w nauce, a rodzice otrzymali gratulacje za trud włożony w wychowanie swoich pociech. W trakcie wzruszającego pożegnania padło wiele ciepłych słów, które stanowiły drogowskaz dalszego postępowania.

Drodzy absolwenci życzymy Wam odwagi, wiary w siebie i swoje możliwości. Niech dalsza nauka sprawia Wam przyjemność i stawia przed Wami całkiem nowe wyzwania. Życzymy, aby mierzenie się z nimi było dla Was źródłem satysfakcji i pierwszym krokiem do wielkich życiowych sukcesów. Powodzenia!

(Patrycja Malczyk)