Jesienny Złaz Hufca Koło w Przedczu - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Jesienny Złaz Hufca Koło w Przedczu

ZHP w "Trójce"

W dniach 18-19 października 2013 roku odbył się Jesienny Złaz Hufca Koło w Przedczu. Zgromadziło się tam wiele gromad zuchowych i drużyn harcerskich z całego powiatu kolskiego. Nie zabrakło również zuchów i harcerzy z naszej szkoły.

Po zakwaterowaniu uczestników odbył się apel rozpoczynający, a następnie wszyscy przeszli do Domu Kultury, aby obejrzeć koncert przygotowany przez Manufakturę Piosenki Harcerskiej „Wartaki”. Wieczorem odbyło się ognisko oraz dyskoteka integrująca wszystkie dzieci.

Po bardzo krótkiej nocy…, wszyscy zapoznaliśmy się z grą terenową, dzięki której uzyskaliśmy dużo informacji na temat zabytków przyrodniczych znajdujących się w okolicy Przedcza, hipoterapii, dogoterapii i wielu innych, ciekawych rzeczy.

Podczas  apelu kończącego Złaz każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom.
Żegnaliśmy się jak w piosence:”…przy innym ogniu
, w inną noc do zobaczenia znów…”.