Warsztaty w formie online dla uczniów naszej szkoły - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Warsztaty w formie online dla uczniów naszej szkoły

Wiadomości

5 maja 2021 roku odbyły się warsztaty w formie online dla uczniów naszej szkoły. Pierwsze spotkanie odbyło się w godz. 8.00-8.45 dla klas 4-6 i dotyczyło tematu „Jak skutecznie zmotywować się do zdalnej nauki?”.

Drugie spotkanie przeznaczone dla klas 7-8 odbyło się w godzinach 8.50- 9.35 obejmowało zagadnienia związane z uzależnieniem od telefonu „Fonoholizm - o sile wpływu telefonu komórkowego”.

Warsztaty poprowadziła Pani Karolina Paszko z KRAKOWSKIEGO CENTRUM EDUKACJI I PROFILAKTYKI. Udział w spotkaniach wzięło 251 osób wraz z wychowawcami, dyrekcją i pedagogiem szkolnym. Podczas spotkania uczniowie zadawali merytoryczne pytania, na które otrzymywali profesjonalną odpowiedź. Uczestnicy spotkania bardzo wysoko ocenili przekazywane treści i sposób prowadzenia warsztatów.

Warsztaty sfinansowane były w ramach współpracy przez MOPIPR w Kole.

(artykuł: Halina Musiałek)