Fiszkówka na 6

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2015/2016

Kierując się przekonaniem, że rolą dobrego nauczyciela jest nie tylko umiejętne przekazywanie wiedzy, ale również pokazanie swoim uczniom, jak ją mądrze zdobywać, klasa VIb wraz z nauczycielem języka angielskiego, Panią Kingą Drzewiecką, 13.04.2016 roku rozpoczęła nowy projekt – FISZKÓWKA na 6.

Jego celem jest pokazanie uczniom, jak przyjemna i efektywna jest nauka języka angielskiego za pomocą fiszek oraz na zachęcenie ich do samodzielnego stosowania tej skutecznej metody. Nie chodzi bowiem o to, by uczniowie spędzali wiele godzin na nauce w domu, ale by uczyli się w sposób jak najbardziej ekonomiczny i skuteczny.

Akcja FISZKÓWKA na 6, czyli kartkówka w nowym, atrakcyjnym wydaniu, napisana na podstawie FISZEK obrazkowych, została stworzona z myślą o uczniach szkół podstawowych i gimnazjów. Każdy kompletny zestaw do FISZKÓWKI zawiera:

• po jednej saszetce z 20 fiszkami obrazkowymi dla każdego ucznia,
• po jednym teście (FISZKÓWCE) dla każdego ucznia,
• scenariusz FISZKÓWKI dla nauczyciela.

Dodatkowo dla uczniów ogłoszony został konkurs, w którym do wygrania są cenne nagrody, wśród nich pięć DESEK (fiszek) z najnowszej kolekcji firmy FishSkateBoards.com oraz pięć VOUCHERÓW o wartości 200 zł na zakupy w sklepie FISZKI.pl! Wystarczy tylko, że uczniowie pochwalą się, jaki wynik osiągnęli podczas FISZKÓWKI i napiszą, dlaczego polubili naukę języka angielskiego z FISZEK. Na koniec semestru wybrane zostaną i nagrodzone osoby z najciekawszymi argumentacjami. Więcej szczegółów można znaleźć pod adresem
: http://www.fiszki.pl/fiszkowka/konkurs.

Warto wspomnieć, że partnerami projektu FISZKÓWKA na 6 jest Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE oraz magazyn The Teacher.

Opiekun projektu
: Kinga Drzewiecka