Bal karnawałowy klas I-III

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2014/2015

Tegoroczna zabawa karnawałowa wzbudziła u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Odświętnie udekorowana sala gimnastyczna stworzyła inspirujący do uciechy klimat. Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielania się w ulubione postaci. Dostarczały emocji, budziły zaskoczenie i zachwyt.

Prowadzący Choinkę animatorzy zachęcali do  tańca przy skocznej muzyce, którą dzieci dobrze znały, a często nawet wtórowały jej, głośno śpiewając. Wszyscy podziwiali efekt pracy maszyny wyrzucającej z siebie bańki mydlane, barwne refleksy świetlne, kolorowe dymy i korowody. Rodzice zadbali o smaczne przekąski i napoje. Wspólnie ze swoimi pociechami korzystali z uroków karnawału.