Raport z akcji "Śniadanie daje moc"

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2013/2014

Nasi uczniowie z klasy IIIb, którzy uczestniczą  w programie Śniadanie DAJE MOC już wiedzą, jak ważne jest jedzenie posiłków o stałych porach dnia i jak energia ze śniadania wykorzystywana jest podczas wykonywania różnych czynności.

Oprócz pozyskanej bezcennej wiedzy, biorąc udział w ogólnopolskim konkursie na reportaż z przeprowadzonej na terenie szkoły akcji w ramach programu Śniadanie DAJE MOC trzecioklasiści wraz ze swoim wychowawcą Panią Anną Cichą odnieśli wielki sukces! Zdobyli I miejsce w Polsce (rywalizując z 850 klasami z innych szkół z całego kraju) za reportaż w kategorii „Film” i otrzymali indywidualne nagrody rzeczowe w postaci zestawu śniadaniowego oraz nagrodę finansową w wysokości 2000 złotych na zakup szkolnych pomocy dydaktycznych. Gratulujemy!