Pierwszoklasiści pasowani na prawowitych uczniów SP3

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2012/2013

Dzień 11 października 2012r. był szczególnym dniem dla pierwszoklasistów. W tym to właśnie dniu uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole. W obecności pani dyr. Jolanty Wąsowicz i pani wice dyr. Grażyny Trocińskiej oraz zaproszonych gości i licznie przybyłych rodziców, pierwszaki ślubowały być wzorowymi uczniami i obywatelami.
    Z wielkim przejęciem i ku uciesze wszystkich obecnych uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny. Przedstawiciele rodziców i uczniowie na ręce Pani dyrektor i Pani wice dyrektor, wychowawców klas pierwszych oraz wszystkich nauczycieli złożyli serdeczne życzenia i kwiaty z okazji nadchodzącego Dnia Edukacji Narodowej.