Lekcja historii w niecodziennej formie

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2015/2016

Na wstępie słów kilka o naszych Gościach…

Stowarzyszenie „Kolanie” to organizacja, której działalność zmierza przede wszystkim do podejmowania wyzwań społecznych mających na celu integrację i aktywizację mieszkańców naszego miasta w dziedzinach ukierunkowanych na rozwój Koła, regionu i nas samych. Jednym z ważniejszych celów Stowarzyszenia jest krzewienie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych oraz zainteresowanie minionymi dziejami i wydarzeniami historycznymi.

Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia „Kolanie” uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w lekcji historii przeprowadzonej w niecodziennej i wyjątkowej formie, której tematem był „Starożytny Rzym”. Uczniowie wysłuchali opowieści o tych odległych nam czasach oraz czynnie uczestniczyli w niewątpliwie ciekawej lekcji, mając przy tym wiele radości.

Dziękujemy członkom Stowarzyszenia „Kolanie” za przybycie do naszej placówki i przekazanie naszym uczniom wiedzy w atrakcyjny i przystępny sposób.