Witaj szkoło!

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2013/2014

Nowy rok szkolny 2013/2014 rozpoczęty!

Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego zaczęła się tradycyjnie o godz. 9.00, lecz w innym niż zazwyczaj miejscu – na korytarzu głównego budynku szkoły. Powodem była deszczowa aura, która pomieszała nam trochę szyki w pierwszym dniu „szkoły”.

… ale głowa do góry, będzie dobrze,

bo w naszej szkole zawsze jest wesoło i panuje dobra atmosfera.

W roku szkolnym 2013/2014 do szkoły będzie uczęszczało 421 uczniów, którzy będą uczyli się w 19 oddziałach. Szczególnie serdecznie witamy w naszym gronie dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów z klas pierwszych, którzy dziś po raz pierwszy przekroczyli mury szkoły.

Minął czas wakacji, dni wielu wrażeń i wypoczynku. Teraz kolejny rok szkolny, czas nowych wyzwań.  Szkoła stawia przed uczniami różne zadania, czasem łatwiejsze, czasem całkiem trudne, ale warto pamiętać, że w szkole nie tylko zdobywa się wiedzę. Uczy się także koleżeństwa, szacunku, wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. W szkole przez przebywanie z rówieśnikami, z dziećmi młodszymi i starszymi od siebie, z nauczycielami uczymy się również odpowiedzialności i tolerancji.

W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2013/2014
ŻYCZYMY