Dzień Chłopca w naszej szkole

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2012/2013

Zgodnie ze zwyczajem, corocznie, 30 września obchodzimy DZIEŃ CHŁOPCA. Ponieważ w tym roku przypadł ten wyjątkowy dzień w niedzielę, świętowaliśmy go w naszej szkole 3 dni wcześniej (27 września), podczas szkolnej dyskoteki.
    Wspaniałą zabawę przy muzyce prowadził p. Jarosław Kaźmierczak. Chłopcy uczestniczyli w zabawnych konkurencjach, które przygotowały specjalnie dla nich: p. Renata Woźniak i p. Katarzyna Kaźmierczak.
    Były to m.in.:

- chodzenie po wybiegu dla modelek w butach na szpilkach,
-
taniec w spódnicach,
-
malowanie paznokci na czas (… i tu należy dodać, że dobrej zabawy i śmiechu było wiele, … a śmiech, to zdrowie).

Wszyscy uczestnicy konkursów dostali drobne upominki ufundowane przez Samorząd Szkolny, ale największa frajdą i nagrodą była świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera, która stworzyli wspólnie z prowadzącymi obecni tam uczniowie SP3.

Wszystkich, którzy bawili się pięknie z nami, GORĄCO POZDRAWIAMY i zapraszamy na następną szkolną dyskotekę z okazji HALLOWEEN, która odbędzie się w ostatni czwartek bieżącego miesiąca (25 października, w godzinach: 13.30 – 15.00).

Mile widziane dobre, oryginalne stroje halloweenowe, ... i wówczs, oj będzie się działo, a wiec już się szykujcie na dobra zabawę!

Do zobaczenia!