„Jak to z Babcią i Dziadkiem było”

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2013/2014

Dnia 30 stycznia br. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu
nasze pociechy z oddziałów przedszkolnych wraz ze swoimi paniami - Magdaleną Rossa i Patrycją Kubsik przygotowały dla nich część artystyczną. Licznie przybyli goście zgromadzili się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej i z niecierpliwością oczekiwali na występ swoich wnucząt. Przybyłych gości powitała pani Dyrektor Jolanta Wąsowicz i zaprosiła do obejrzenia części artystycznej pt: „Jak to z Babcią i Dziadkiem było”. Następnie dzieci złożyły życzenia i obdarowały swoich ukochanych Dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Babcie i Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyła radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Po części artystycznej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.