„A słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas...”

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2017/2018

20 grudnia 2017r. odbyła się w naszej szkole, tradycyjnie jak co roku Wigilia Szkolna. Oprócz grona nauczycielskiego i pracowników szkoły obecni byli zaproszeni goście, min. przewodniczący Rady Miejskiej pan Artur Szafrański, który złożył wszystkim świąteczne życzenia. Życzenia złożyła również wszystkim przybyłym pani Dyrektor Jolanta Wąsowicz. Czas umilili uczniowie klas 5a,7a,7b i 4c, którzy pięknie się zaprezentowali wykonując część artystyczną zatytułowaną ...„A słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas...”. Wszyscy zgromadzeni mogli też posłuchać kolęd w wykonaniu uczniów. Czas, tak mile spędzony szybko minął i cóż..., oby choć część składanych sobie życzeń mogła się spełnić. Z tą nadzieją wchodzimy w Nowy Rok 2018.

(artykuł zredagowała: Marzena Łuczyńska)